Aktualności

Davis Acoustics Courbet N°8

Miło nam poinformować, że Davis Acoustics poszerza serię Courbet, wprowadzając najnowszy, a zarazem największy model Davis Acoustics Courbet N°8. To potężna trójdrożna kolumna głośnikowa wykorzystująca 3 wyjątkowe głośniki, wszystkie produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym w Troyes: zupełnie nowy głośnik wysokotonowy kopułkowy z tkaniny o podwójnej dekompresji, głośnik średniotonowy znany z kultowego modelu Olympia One Master (nagroda diapason d'or 2016).

Davis Acoustics Courbet N°8 to potężna trójdrożna kolumna głośnikowa wykorzystująca 3 wyjątkowe głośniki, wszystkie produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym w Troyes:

  • zupełnie nowy głośnik wysokotonowy kopułkowy z tkaniny o podwójnej dekompresji,
  • głośnik średniotonowy znany z kultowego modelu Olympia One Master (nagroda diapason d'or 2016),
  • bardzo szybki i bardzo szczegółowy niskotonowy głośnik 21 cm „Carbon”; zaprojektowany specjalnie dla tego modelu.

Davis Acoustics Courbet N°8 wypełni dźwiękiem nawet bardzo duże pomieszczenia z rewelacyjną szczegółowością i muzykalnością, nawet przy bardzo dużej głośności, co jest bardzo rzadko spotykane w trójdrożnych kolumnach tej wielkości.

Nowy Courbet N°8 jest nieco większy, lecz przez cały czas pozostaje bardzo smukły i futurystyczny. Największa kolumna w gamie wyróżnia się także bardzo szerokim pasmem i dużą łatwością napędzenia. Jego dobra wydajność, zwrotnica z bardzo wysokiej klasy komponentami pozwalają na dużą liczbę kombinacji elektronicznych.

Daj się zaskoczyć walorami tego produktu!

Poznaj model Davis Acoustics Courbet N°8

 

Copyright © 2024 Davis Acoustics & DNA AUDIO sp. z o.o. Wykonanie: ForWebsite.pl